Alper, Gut Hastalığı Yorumu


Gut hastalığını uzun süre yaşayan ve yaşamaya devam eden bir kişi olarak bir çok deneyimli hekimleri ziyaret ettim.tamamının ortak tedavisi şu yönde idi.
Öncelikle vucudundan ürik asit fazlasını atamayan bir hasta tıpki bir diabet yada tiroid hastası nasıl ömür boyu kullanmak zorunda olduğu bir ilaç varsa hiperürisemi hastasıda ömür boyu ürikoliz kullanmak zorundadır.eğer atak geçiriyor ise colşisin başlamalı.
Atak esnasında ürikoliz kullanıyosa devam etmeli eğer kullanmıyorsa atak esnasında kesinlikle ürikoliz kullanmamalıdır.
Eğer bir gut atağı geçirdiğinizden şüpheleniyorsanız yada şikayetleriniz bu yöndeyse bir kaç kan testi ile çok çabuk teşhis konulabilmektedir
Ürik asit testi. Crp testi. Sedimentasyon testi. Eğer hekiminiz gut teşhisi koyduğu taktirde derhal tedaviye başlamanızı tavsiye ederim.


Alper, 03.01.2018 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :
 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Gut Hastalığı, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Mayıs - 2018